Polecamy:


Jak sprawić uśmiech na twarzy bezdomnego


Pobieranie z Youtube do HD, AVI, MP4, 3GP, FLV oraz MP3

Czy wiesz, że..

ŚCIĄGANIE z Youtube do AVI, HD, 3GP, MP4, FLV czy MP3 staje się możliwe dzięki temu właśnie serwisowi i to zupełnie za darmo?

Jeśli tak, to napewno nie jesteś zawiedziony. Jeśli nie - spróbuj!

Pobieranie z Youtube jest proste!


Chciałbyś pobierać ulubione filmiki z Youtube w różnych formatach, aby móc je odtwarzać na komputerze czy urządzeniach mobilnych? A może znalazłeś na Youtube fajną piosenkę i chciałbyś aby znalazła się w Twoim odtwarzaczu?

Nic prostszego! Pobieranie filmików z Youtube do takich formatów jak HD, AVI, MP4, 3GP, FLV, MOV, WMV, MPG staje się łatwe, szybkie i przyjemne dzięki PobieramYoutube.

Również ściąganie MP3 z Youtube jest łatwe i bardzo szybkie.

Niech zgadnę - lubisz poświęcać chociaż część swojego wolnego czasu na przeglądanie filmików w sieci? Pobieranie z Youtube nie jest dla Ciebie obcym zagadnieniem? Zdarzało Ci się, że znalazłeś ciekawy filmik i chciałbyś go mieć ciągle pod ręką, by móc go zatrzymywać, cofać, wycinać klatki, czy dzielić się nim ze znajomymi? Jeśli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Dzięki tej stronie ściąganie z Youtube jest proste i szybkie, przez co nie marnujesz swojego czasu na szukanie alternatywnych rozwiązań.


Pobierając dany filmik zazwyczaj musimy otrzymać pozwolenie na takie działanie od osoby, która posiada do niego prawa autorskie. Serwis Youtube nie udostępnia opcji pobierania filmików, tak więc teoretycznie powinny pozostać one na ich serwerach. Natomiast wg. ustawy z 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych można pobierać pliki objęte prawem autorskim, jeżeli ściagamy je na własny, niekomercyjny użytek, oraz ich nie rozpowszechniamy. Legalności pobierania filmików z Youtube nie jest więc ściśle określona.

Serwis PobieramYoutube został stworzony głównie w celach informacyjnych, tak więc ja jako administrator strony, nie nakłaniam nikogo w żaden sposób do ściągania plików z serwerów Youtube, oraz nie ponoszę odpowiedzialności za działania wykonane przez użytkowników tej strony.


ściąganie z Youtube w:   HD, AVI, MOV, MPG, FLV, MP4, 3GP, WMV, WEBM, MP3